400LT Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri

400LT Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri

1. Gövde 2.00mm sacdan tek parça olarak kıvrılıp, preslenerek yüzey şekli verilmiş ve mukavemeti arttırılmıştır. Taban köşeleri ve üst arka köşesi radüslüdür.
Gövde sacı ile aynı kalitede sacdan imal edilen yan yüzey sacları; preslenerek mukavemeti arttırılmış ve kenarlarında(radüslü köşeler dahil) 15mm genişliğinde çıkıntı oluşturularak gövde sacı ile kaynakla kesintisiz kaynatılmıştır.
  
2. Tüm kaynaklar gazaltı kaynağı ile yapılmıştır ve konteyner sıvı sızdırmayacak şekilde üretilmiştir.
 
3. Kaldırma aparatları, 4.00mm kalınlığına sahip saca C formu verilmiş ve konteyner gövdesine kaynatılmıştır. Araç kaldırma aparatlarına uyumludur.
 

4. Konteyner kapağı; 1.50mm sacın tek parça halinde sıvanarak, kendi ekseni halinde açılabilen damper kapak sistemi şeklinde üretilmiştir. Kapakta açma kulpu, dayama/kilit sistemi ve mukavemeti için profil takviyeleri vardır.

 

5. Konteyner ağzı 25x50mm ölçüsünde, gövde ve yan sacların kendinden bükümü ile profil oluşturacak şekilde çevrilmiştir. Yalnız köşe birleşim yerlerinde ve profil alt kısımlarında kaynak vardır.
 
6. Gövde ve kapak saclarına, mukavemeti artırmak için belirli aralıklarla preste form verilmiştir.
( Opsiyonel olarak kurum ismi kabartmalı yazı ile gövde kısmına yazılabilir. )

 

7. Taşıyıcı olarak 150x45mm ölçüsünde, maşa sacı 3.00mm kalınlığında iki adet 360 derece dönerli teker ve iki adet sabit teker vardır. Teker bağlantı sacı 3mm kalınlığındadır. Tekerler TS EN 12532 belgelidir.

( Opsiyonel olarak 4 teker de döner ve tekerlere fren tertibatı takılabilir. )
 

8. Konteyner (kapak dahil) en az 60 mikron kalınlığında ‘’Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama’’ sistemi ile TS EN ISO 1461 Standartına uygun olarak kaplanmıştır.

 

9. Konteyner TS EN 840-2 Standart belgelidir.

 Bu Ürünü Sosyal Ağlarda Paylaşın!