660LT Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri

660LT Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri

1. Gövde 2.00mm sacdan tek parça olarak kıvrılıp, preslenerek yüzey şekli verilmiş ve mukavemeti arttırılmıştır. Taban köşeleri radüslüdür.

Gövde sacı ile aynı kalitede sacdan imal edilen yan yüzey sacları; preslenerek mukavemeti arttırılmış ve kenarlarında(radüslü köşeler dahil) 15mm genişliğinde çıkıntı oluşturularak gövde sacı ile kaynakla kesintisiz kaynatılmıştır.
 

2. Tüm kaynaklar gazaltı kaynağı ile yapılmıştır ve konteyner sıvı sızdırmayacak şekilde üretilmiştir.
 

3. Kaldırma aparatları, 450x100mm ebadında 4.00mm kalınlığına sahip sacın delinip, 16mm yuvarlak kolun iki tarafından da kaynatılması ile mukavemeti sağlanmış ve konteyner gövdesine kaynatılmıştır. Araç kaldırma aparatlarına uyumludur.
 

4. Konteyner kapağı; 1.50mm sacın tek parça halinde sıvanarak menteşe ile açılabilen kapak sistemi şeklinde üretilmiştir. Kapakta açma kulpu ve mukavemeti için profil takviyeleri vardır.
 

5. Konteyner ağzı 25x50mm ölçüsünde, gövde ve yan sacların kendinden bükümü ile profil oluşturacak şekilde çevrilmiştir. Yalnız köşe birleşim yerlerinde ve profil alt kısımlarında kaynak vardır.

 

6. Gövde ve kapak saclarına, mukavemeti artırmak için belirli aralıklarla preste form verilmiştir.

( Opsiyonel olarak kurum ismi kabartmalı yazı ile gövde kısmına yazılabilir. )
 

7. Taşıyıcı olarak 150x45mm ölçüsünde, maşa sacı 3.00mm kalınlığında dört adet 360 derece dönerli teker vardır.Teker bağlantı sacı 3.00mm kalınlığında ve V büküm takviyelidir. Tekerler TSE EN 12532 belgelidir.

( Opsiyonel olarak tekerlere fren tertibatı takılabilir. )

 

8. Konteyner (kapakdahil) en az 60 mikron kalınlığında ‘’Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama’’ sistemi ile

TSE EN ISO 1461 Standardına uygun kaplanmıştır.
 

9. Konteyner TS EN 840-3 Standart belgelidir.

 


Bu Ürünü Sosyal Ağlarda Paylaşın!