770LT Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri

770LT Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri

1. Gövde 2.00mm sacdan tek parça olarak kıvrılıp, preslenerek yüzey şekli verilmiş ve mukavemeti arttırılmıştır. Taban köşeleri ve üst arka köşesi radüslüdür.

Gövde sacı ileaynı kalitede sacdan imal edilen yan yüzey sacları; preslenerek mukavemeti arttırılmış ve kenarlarında(radüslü köşeler dahil) 15mm genişliğinde çıkıntı oluşturularak gövde sacı ile kaynakla kesintisiz kaynatılmıştır.
 

2. Tüm kaynaklargazaltı kaynağı ile yapılmıştır ve konteyner sıvı sızdırmayacak şekilde üretilmiştir.
 

3. Kaldırma aparatları, 450x100mm ebadında 4mm kalınlığına sahip sacın delinip, 16mm yuvarlak kolun iki tarafından da kaynatılması ile mukavemeti sağlanmış ve konteyner gövdesine kaynatılmıştır. Araç kaldırma aparatlarına uyumludur.
 

4. Konteyner kapağı; 1.50mm sacın tek parça halinde sıvanarak, kendi ekseni halinde açılabilen damper kapak sistemi şeklinde üretilmiştir. Kapakta açma kulpu, dayama/kilit sistemi ve mukavemeti için profil takviyeleri vardır.
 

5. Konteyner ağzı25x50mm ölçüsünde, gövde ve yan sacların kendinden bükümü ile profil oluşturacak şekilde çevrilmiştir. Yalnız köşe birleşim yerlerinde ve profil alt kısımlarında kaynak vardır.
 

6. Gövde ve kapak saclarına, mukavemeti artırmak için belirli aralıklarla preste form verilmiştir.

( Opsiyonel olarak kurum ismi kabartmalı yazı ile gövde kısmına yazılabilir. )

 

7. Taşıyıcı olarak 4adet 160x45mm ölçüsünde geniş maşalı, maşa sacı 4.00mm kalınlığında ve 360derece dönerli teker vardır.  Teker bağlantı sacı 4mm kalınlığında ve V büküm takviyelidir. Tekerler TS EN 12532 belgelidir. 

( Opsiyonel olarak tekerlere fren tertibatı takılabilir. )

 

8. Konteyner (kapak dahil) en az 60 mikron kalınlığında ‘’Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama’’ sistemi ile TS EN ISO 1461 Standardına uygun kaplanmıştır. 

 

9. Konteyner TS EN 840-3 Standart belgelidir.

 Bu Ürünü Sosyal Ağlarda Paylaşın!