770LT Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri (Düz Kapak)

770LT Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri (Düz Kapak)

1. Gövde 2,00mm sacdan tek parça olarak kıvrılıp, preslenerek yüzey şekliverilmiş ve mukavemeti arttırılmıştır. Taban köşeleri radüslüdür.

Gövde sacı ile aynı kalitedesacdan imal edilen yan yüzey sacları; preslenerek mukavemeti arttırılmış vekenarlarında(radüslü köşeler dahil) 15mm genişliğinde çıkıntı oluşturularakgövde sacı ile kaynakla kesintisiz kaynatılmıştır.


2. Tüm kaynaklar gazaltı kaynağıile yapılmıştır ve konteyner sıvı sızdırmayacak şekilde üretilmiştir.


3. Kaldırma aparatları, 450x100mmebadında 4mm kalınlığına sahip sacın delinip, 16mm yuvarlak kolun ikitarafından da kaynatılması ile mukavemeti sağlanmış ve konteyner gövdesine kaynatılmıştır.Araç kaldırma aparatlarına uyumludur.


4. Konteyner kapağı; 1,50mm sacın tek parça halinde sıvanarak menteşe ileaçılabilen kapak sistemi şeklinde üretilmiştir. Kapakta açma kulpu vemukavemeti için profil takviyeleri vardır.


5. Konteyner ağzı 25x50mmölçüsünde, gövde ve yan sacların kendinden bükümü ile profil oluşturacakşekilde çevrilmiştir. Yalnız köşe birleşim yerlerinde ve profil altkısımlarında kaynak vardır.


6. Gövde ve kapak saclarına,mukavemeti artırmak için belirli aralıklarla preste form verilmiştir.

( Opsiyonel olarak kurum ismi kabartmalı yazı ile gövde kısmına yazılabilir. )


7. Taşıyıcı olarak 4 adet160x45mm ölçüsünde geniş maşalı, maşa sacı 4mm kalınlığında ve 360 derecedönerli teker vardır. Tekerler TSE EN12532 belgelidir. Teker bağlantı sacı 4mm kalınlığında ve V büküm takviyelidir.

( Opsiyonel olarak tekerlere fren tertibatı takılabilir. )


8. Konteyner (kapak dahil) en az60 mikron kalınlığında ‘’Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama’’ sistemi ile TSE EN ISO 1461 Standardına uygun kaplanmıştır.


9. Konteyner TS EN 840-3 Standart belgelidir.Bu Ürünü Sosyal Ağlarda Paylaşın!